Шанел Еркин - Официален форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Шанел Еркин - Официален форум
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Пет от Music Idol със стилна фотосесия

Go down 
АвторСъобщение
Ronaldinho
Администратор
Ronaldinho


Posts : 69
Join date : 25.04.2009
Age : 32
Location : Sofia

Пет от Music Idol със стилна фотосесия Empty
ПисанеЗаглавие: Пет от Music Idol със стилна фотосесия   Пет от Music Idol със стилна фотосесия Icon_minitimeСъб Апр 25, 2009 12:18 pm

``Sisityy``

Нора, Ана, Мария, Деница и Шанел позираха за стилна фотосесия в новия брой на сп. Beauty.
Майският брой на списанието е посветен на женските страхове. Момичетата от Music Idol – Нора, Деница, Ана, Мария и Шанел, които споделят фобиите си и начините, по които ги преодоляват. Дали бившата половинка на мъжете до тях ги притеснява, имат ли мания по диети и липосукции, как приемат парите и дали зависят от слънчевия загар… Това са само част от въпросите, върху които разсъждават талантливите дами. Те позират и съвсем професионално пред обектива на фотографа Данаил Щърбанов.Пламена не беше сред момичетата, позирали за списанието, но тя също имаше възможност да изживее много вълнуващи емоции на собствения си абитуриентски бал. Супер обсъждана в Интернет форумите беше абитуриенската й рокля.

Пет от Music Idol със стилна фотосесия A_b4794
Пет от Music Idol със стилна фотосесия A_b478c
Пет от Music Idol със стилна фотосесия A_b4793
Пет от Music Idol със стилна фотосесия A_b478d
Пет от Music Idol със стилна фотосесия A_b4792


Последната промяна е направена от Ronaldinho на Съб Апр 25, 2009 12:22 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://www.apple.com/iphone
Ronaldinho
Администратор
Ronaldinho


Posts : 69
Join date : 25.04.2009
Age : 32
Location : Sofia

Пет от Music Idol със стилна фотосесия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пет от Music Idol със стилна фотосесия   Пет от Music Idol със стилна фотосесия Icon_minitimeСъб Апр 25, 2009 12:20 pm

``Sisityy``

Ето интервюто:

Шанел Еркин: "Страхувам се най-вече от самата себе си!"

Шанел е най-малката участничка във втория сезон на Мюзик Айдъл. Въпреки 15-те си години, тя има глас, техника и визия, на които могат да завидят доста професионални певци. Заради безспорния си талант често е сравнявана с Моцарт, чиято виртуозност е забелязана, когато той е само на 5. Красивата варненка учи класическо и оперно пеене, а на 10 години вече изнася образователни концерти с Шуменската филхармония. На 12 печели конкурса "Тракийска лира" в Стара Загора, а в момента е деветокласничка във Френската гимназия във Варна. Обожава да танцува, музикалната й страст са естрадната и поп музка.

1. Автомобилите
(или страхът жените да се изложат зад волана)
Не мисля, че жените се притесняват от това да не се изложат. Напротив, има доста уверени шофьорки. Мъжете обаче са настроени по-предубедено към нас. Не е честно, защото има господа, които са много непохватни зад волана. Какво да кажем за тях?!

2.Блондинките
(или как цветът на косата определя женските обърквания)

Факт е, че мъжете имат подсъзнателно влечение към жените блондинки. Но от друга страна, всеки човек има свой чар. Брюнетките залагат повече на излъчване, пламенност и темперамент. А и мисля, че за всеки влак си има пътници. На родените блондинки понякога им омръзва да бъдат подценявани заради цвета на косата и си го потъмняват. После започват да се притесняват, че ще ги разобличат...? Може би блондинките са просто глупави и въобще не мислят какви ги вършат...!

3.Бившата половинка на мъжете
(или каква сянка на съмнения хвърля Бившата)

Това не е точно страх, а ревност. Ако връзката е сериозна, жената осъзнава, че мъжът до нея наистина я обича и просто забравя за предишното момиче. Тя вече е сигурна, че този човек й е отдаден. Тогава ревността отшумява.

4.Възрастта
(или защо жените крият годините си)

Човек трябва да бъде такъв, какъвто е . Ще дойде един момент, в който и аз, и всяко младо момиче ще остареем. И какво от това? Не можем да променим фактите!

5.Диетата
(или не е ли диетата път към по-добра репутация)

Не мисля, че диетите са нещо модерно, защото доста жени ги спазват. Те вече по-скоро са демоде.

6.Интуицията
(или защо мъжете не вярват в съществуването на женската интуиция)

Мъжете не ни вярват, защото нямат шесто чувство и им се струва нереално да проумеят, че ние притежаваме "женска логика". Ако обаче се опитат да разберат, че интуицията ни почти никога не лъже, животът им ще стане по-лек.

7.Липосукция
(или защо жените се страхуват да оповестят, че са се подложили на пластични операции)

Всяка жена иска да изглежда естествена, а когато си признае, че има пластична операция, ефектът се губи. Аз самата съм против пластичните интервенции. Може би съм "за" само в случаите, когато те се налагат по здравословни причини.

8.Магазини
(или дали шопингът е стряскащ)

Ако една жена е вманиачена да пазарува, да, тя има страхове. Дали ще й отива новата блуза на панталона, който си купи онзи ден? Дали има с какво да съчетае тези обувки? Това са въпроси, които си задава. И така се очертават страховете й. Аз обичам да пазарувам, мисля, когато купувам, но нямам мании. Когато си харесам нещо, си го взимам веднага.

9.Пари
(или има ли значение наличието им)

Не смятам, че парите са най-важното нещо, но те са от значение. Не се страхувам от липсата им.

10.Приятелките
(или наистина ли жените обичат приятелките си)

При мъжете има приятелска солидарност. При жените приятелството е до момента, в който се намеси някое момче. Тогава те се скарват и започват да си говорят зад гърба. В този смисъл при жените приятелството е по-сложно и може да се породи страх.

11.Слънчев тен
(или доколко загорялото тяло е гаранция за самочувствие)

Хубавият тен не е задължителен за мен. Майка ми обаче ходи на солариум постоянно. И най-интересното е, че не потъмнява. Аз пък съм по-матова, един ден да отида на плажа и почернявам цялата. Ето защо го приемам за даденост и не ми прави впечатление.

------------
Ако някой има снимка - в средата това, което е на черен фон е блиц. Ето какво пише:

Блиц:
Кои са най-големите ви страхове?
Като малко се страхувах най-много от смъртта. Сега се страхувам най-вече от хората около мен и от самата себе си. Във всеки един момент си променям настроението, влияя се от това, което ми казват околните, както и от техните действия. Страхувам се тези мои изменчиви състояния да не ми попречат за в бъдеще.

Каква е формулата ви за красота?

Обичам да ям, понякога в големи количества... Луда съм по шоколада.
Върнете се в началото Go down
http://www.apple.com/iphone
Ronaldinho
Администратор
Ronaldinho


Posts : 69
Join date : 25.04.2009
Age : 32
Location : Sofia

Пет от Music Idol със стилна фотосесия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пет от Music Idol със стилна фотосесия   Пет от Music Idol със стилна фотосесия Icon_minitimeСъб Апр 25, 2009 12:24 pm

djidji

Интервюто е яко.
Върнете се в началото Go down
http://www.apple.com/iphone
Ronaldinho
Администратор
Ronaldinho


Posts : 69
Join date : 25.04.2009
Age : 32
Location : Sofia

Пет от Music Idol със стилна фотосесия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пет от Music Idol със стилна фотосесия   Пет от Music Idol със стилна фотосесия Icon_minitimeСъб Апр 25, 2009 12:24 pm

Dedsan

Шанито е много яка на тая снимка. Супер сладка е !!!
Върнете се в началото Go down
http://www.apple.com/iphone
Ronaldinho
Администратор
Ronaldinho


Posts : 69
Join date : 25.04.2009
Age : 32
Location : Sofia

Пет от Music Idol със стилна фотосесия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пет от Music Idol със стилна фотосесия   Пет от Music Idol със стилна фотосесия Icon_minitimeСъб Апр 25, 2009 12:26 pm

I_Love_ShanI

И снимката и интервюто са много яки.
Върнете се в началото Go down
http://www.apple.com/iphone
Ronaldinho
Администратор
Ronaldinho


Posts : 69
Join date : 25.04.2009
Age : 32
Location : Sofia

Пет от Music Idol със стилна фотосесия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пет от Music Idol със стилна фотосесия   Пет от Music Idol със стилна фотосесия Icon_minitimeСъб Апр 25, 2009 12:27 pm

Ka7ety

И интервюто и снимката са много яки.
Върнете се в началото Go down
http://www.apple.com/iphone
Ronaldinho
Администратор
Ronaldinho


Posts : 69
Join date : 25.04.2009
Age : 32
Location : Sofia

Пет от Music Idol със стилна фотосесия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пет от Music Idol със стилна фотосесия   Пет от Music Idol със стилна фотосесия Icon_minitimeСъб Апр 25, 2009 12:28 pm

``Sisityy``

Аз си го купих от Плевен.
Върнете се в началото Go down
http://www.apple.com/iphone
Sponsored content





Пет от Music Idol със стилна фотосесия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пет от Music Idol със стилна фотосесия   Пет от Music Idol със стилна фотосесия Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Пет от Music Idol със стилна фотосесия
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Ясен от Music Idol 2 с ново парче и банда

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Шанел Еркин - Официален форум :: Фен клуб : Шанел Еркин :: Новини-
Идете на: