Шанел Еркин - Официален форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Шанел Еркин - Официален форум
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Честит първи рожден ден!

Go down 
+3
``Sisityy``
Vicky`
Sneji_
7 posters
АвторСъобщение
Sneji_
Администратор
Sneji_


Posts : 95
Join date : 25.04.2009
Age : 30
Location : Varna,moreto...

Честит първи рожден ден! Empty
ПисанеЗаглавие: Честит първи рожден ден!   Честит първи рожден ден! Icon_minitimeСъб Май 23, 2009 6:41 am

Успяхме хора...заддържахме се.Имахме много перипети,местихме се много пъти...но накрая останахме най-добрите... не ми се ще да вярвам на мотото на Сървайвър "Накрая ще оцелее само 1",няма да го позволим просто.За тази 1 година се случиха много неща, и с нас, и със Шани. Надявам се да успеем да продължим все така... още дълго време... защото на мен не ми е писнало от вас.Обичам ви, идолшанчета! Kiss Kiss Kiss Kiss 117 hugme ilovemycomp dai5 398 327 266 219
Върнете се в началото Go down
Vicky`
Модератор



Posts : 122
Join date : 30.04.2009

Честит първи рожден ден! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Честит първи рожден ден!   Честит първи рожден ден! Icon_minitimeСъб Май 23, 2009 12:10 pm

Честита една година на форума =) То се видя кой наистина държи на Шани и форума иии да, много се радвам, че съм тук и това място продължава да съществува въпреки всички проблеми и разногласия. И макар че не ви познавам хич добре, много си ме радвате и ви обичам Heart
Върнете се в началото Go down
``Sisityy``
Администратор
``Sisityy``


Posts : 327
Join date : 25.04.2009
Age : 31
Location : Kaiserslautern,Germany

Честит първи рожден ден! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Честит първи рожден ден!   Честит първи рожден ден! Icon_minitimeСъб Май 23, 2009 12:36 pm

Милички , в момента вие сте всичко за мене , ако искате ми вярвайте ! Вие сте ежедневието ми всеки ден като съм на даскало си мисля " Ся като се прибера ко ши прайм във форума" . Като си легна си мисля " Колко яко ще е да се съберем всички във Варна" . И такива тапотиии та мисълта ми е ОБИЧАМ ВИ СТРАШНО МНОГО и много пъти по много ! Една година не е никак малко време за една година , мисля че ви опознах достатачно добре всички. ПОнякога може да имаме несъвпадания на мненията ама хора сме все пак ! Ако някога съм ви говорила простотиии и съм ви обиждала с нещо съжелявам , просто съм такава . Не искам никога да се разделяме !!!!! И много съм благодарна на Шани , че ни събра смисъл тя не го е искала сигурно Laught:D:D ама нейното участие в Мусик Идол го постигна ! Обичам ви и винаги ще ви обичам мишки {}{}{}{}{}
Върнете се в началото Go down
Deni*

Deni*


Posts : 122
Join date : 26.04.2009
Age : 30

Честит първи рожден ден! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Честит първи рожден ден!   Честит първи рожден ден! Icon_minitimeСъб Май 23, 2009 12:59 pm

Лал една чудесна година !!! Тва е една от най-вълнуващите години.Много си ви обичам и немога без вас.Форума ще продължава да следи всички изяви на нашия идол Шанел.
Върнете се в началото Go down
NaTi_
Модератор
NaTi_


Posts : 146
Join date : 25.04.2009
Age : 30
Location : Pernik

Честит първи рожден ден! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Честит първи рожден ден!   Честит първи рожден ден! Icon_minitimeСъб Май 23, 2009 1:08 pm

Хееей сладурииии!!! Честита 1 годинка! Може да не съм във форума точно година, но въпреки това... таа така мноооооого много ви обичааам !!! В момента вие сте ми всичкооо! Имам чувството, че ви познавам от цяла вечност! Въпреки толкова много премеждия, успяхме да останем заедно и не искам никога да се разделяме!!! Благодаря страшно много на Шаничка, защото тя е причината да се съберем и да станем такива приятели! Sun
IDOLSHANI FOREVER!!! Heart ОБИЧАМ ВИИИИ!!! 117 hugme 219
Върнете се в началото Go down
ShanelMusic




Posts : 18
Join date : 23.05.2009

Честит първи рожден ден! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Честит първи рожден ден!   Честит първи рожден ден! Icon_minitimeСъб Май 23, 2009 1:58 pm

Честита една година и на вас !Благодаря ви за всичко наистина.И аз ви обичам страшно много. Smile Hug
Върнете се в началото Go down
``Sisityy``
Администратор
``Sisityy``


Posts : 327
Join date : 25.04.2009
Age : 31
Location : Kaiserslautern,Germany

Честит първи рожден ден! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Честит първи рожден ден!   Честит първи рожден ден! Icon_minitimeНед Май 24, 2009 1:07 pm

Честита 1 година и 1 ден колко е як всеки изминал ден с вас .... ляляллял обичам ви повече от всичко на света лялялля така е то такааааа Laught:D:D
Върнете се в началото Go down
LoVeLyYy
Администратор
LoVeLyYy


Posts : 93
Join date : 25.04.2009
Age : 29

Честит първи рожден ден! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Честит първи рожден ден!   Честит първи рожден ден! Icon_minitimeНед Май 24, 2009 1:12 pm

Честита глупачета Sun Още много рожденни дни да имаме Happy Обичам ви 219
Върнете се в началото Go down
https://idolshani.bulgarianforum.net
``Sisityy``
Администратор
``Sisityy``


Posts : 327
Join date : 25.04.2009
Age : 31
Location : Kaiserslautern,Germany

Честит първи рожден ден! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Честит първи рожден ден!   Честит първи рожден ден! Icon_minitimeНед Май 24, 2009 1:20 pm

Цвете Цвете кога ще е втория ни рожден ден Think Laught
Върнете се в началото Go down
LoVeLyYy
Администратор
LoVeLyYy


Posts : 93
Join date : 25.04.2009
Age : 29

Честит първи рожден ден! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Честит първи рожден ден!   Честит първи рожден ден! Icon_minitimeНед Май 24, 2009 1:23 pm

Сиси Сиси .. ти малоумна ли си Sad
Върнете се в началото Go down
https://idolshani.bulgarianforum.net
``Sisityy``
Администратор
``Sisityy``


Posts : 327
Join date : 25.04.2009
Age : 31
Location : Kaiserslautern,Germany

Честит първи рожден ден! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Честит първи рожден ден!   Честит първи рожден ден! Icon_minitimeНед Май 24, 2009 1:31 pm

цвете цвете , аз изядох ли си шоколадовото айце Sad
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Честит първи рожден ден! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Честит първи рожден ден!   Честит първи рожден ден! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Честит първи рожден ден!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Честит Рожден Ден, Шани
» Честит рожден ден Нати
» Честит Рожден Ден Цвети
» Честит Рожден Ден, Шани =)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Шанел Еркин - Официален форум :: Фен клуб : Шанел Еркин :: Всичко важно-
Идете на: