Шанел Еркин - Официален форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Шанел Еркин - Официален форум
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Вашите въпросчета към Шани

Go down 
+13
razor1357
idoL_Shani
Deni*
Love_Deni
NaTi_
eddy
Djidji
Cha0tic
Sneji_
LoVeLyYy
Shanifen4e
ShanelStar
``Sisityy``
17 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
ShanelMusic




Posts : 18
Join date : 23.05.2009

Вашите въпросчета към Шани - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашите въпросчета към Шани   Вашите въпросчета към Шани - Page 2 Icon_minitimeСря Юли 29, 2009 10:51 am

``Sisityy`` написа:
1. Как ти се стори кратката ни форумна среща ?
2. Би ли излезнала пак с нас другото лято ( надявам се тогава да сме повече ) ?
3. Дразнят ли те хора , които се представят за теб ?
Незнам какво да питам ... айде от мене за сега това , ако се сетя нещо друго ще пиша пак .

Обичкам те Шани Sun 219 117

1. Беше много якооооо Smile Обичам вииииииииии Kiss
2. Разбира се, за вас винаги Smile
3. Не ... , не ме дразнят. Забавно ми е да си пиша с мои подобия.
Върнете се в началото Go down
ShanelMusic




Posts : 18
Join date : 23.05.2009

Вашите въпросчета към Шани - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашите въпросчета към Шани   Вашите въпросчета към Шани - Page 2 Icon_minitimeСря Юли 29, 2009 10:52 am

``Sisityy`` написа:
Харесва ли ти новия дизайн Smile

Да, още вчера казах,че ми харесва много дизайна. Снимката на черния фон се е получила много добре.
Върнете се в началото Go down
ShanelMusic




Posts : 18
Join date : 23.05.2009

Вашите въпросчета към Шани - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашите въпросчета към Шани   Вашите въпросчета към Шани - Page 2 Icon_minitimeСря Юли 29, 2009 10:56 am

eddy написа:
Шани смяташ ли да продължиш музикалната си кариера и след като завършиш ?
Ако можеш да идеш на световно турне , кои градове и страни би избрала ?
Имаш ли любими изпълнители , групи ?
Как се отнасят твоите връсници с теб заради факта че си звезда ? Има ли завист или такива които се "подмазват" ? 579
Случвали ти се често да те спират по улиците и да врещят "Малееееее тва е Шанеееел ! " ? Laught 117
Ти ли пишеш текстовете на песните си ? Ако не , би ли искала ?

Ами тва е от мене..ако се сетя още ке пиша Laught

1. Да смятам. Виждам бъдещето си обвързано с музика.
2. За първо ясто бих поставила Франция - Париж . Много искам да отида там.
3. Beyonce ми е идол.
4. По често се среща завистта и злобата.
5. Да миналото лято постоянно беше така , еуфория от всякъде - сега е по-малко Smile
6. Ще ви издам една тайна, написах английски текст на Стъпка по стъпка . Надява се да го запиша.
Върнете се в началото Go down
ShanelMusic




Posts : 18
Join date : 23.05.2009

Вашите въпросчета към Шани - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашите въпросчета към Шани   Вашите въпросчета към Шани - Page 2 Icon_minitimeСря Юли 29, 2009 10:59 am

NaTi_ написа:
Здрасти, Шани Razz
Как си в този прекрааасен ден? Laught
Кой измисли текста на песента ти с Дони? И ще бъде ли тя в типичния негов стил [ нещо по-различно ] ?
Ммм... Много нахална ли ще бъда, ако те помоля да чуеш някой мой ужасен запис? И много ли ще се смееш? Laught Laught Laught
Това е за сега Smile Целувки и мечета Kiss Hug Обичкам те, Шани! 219

1. Всичко направи Дони - и текста, и музиката , аранжимента е на Дани Милев ... и да песента ще бъде в типичния за него стил.
2. С удоволствие бих чула твой запис Smile и няма да се смея обещава Smile .
Върнете се в началото Go down
ShanelMusic




Posts : 18
Join date : 23.05.2009

Вашите въпросчета към Шани - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашите въпросчета към Шани   Вашите въпросчета към Шани - Page 2 Icon_minitimeСря Юли 29, 2009 11:02 am

Love_Deni написа:
Шани обичам те ти си номер едно !

1.Къде могат феновете ти да початят с теб и да могат да имат връзка с теб ?
2.Мислиш ли за дует с друга извесна личност ?
3.3 неща без който неможеш ?

Обичам те ! Heart

1. Ето тук Razz
2. За сега - не , за в бъдеще ... защо пък не .
3. Семейството ми, приятелите ми и музиката.
Върнете се в началото Go down
ShanelMusic




Posts : 18
Join date : 23.05.2009

Вашите въпросчета към Шани - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашите въпросчета към Шани   Вашите въпросчета към Шани - Page 2 Icon_minitimeСря Юли 29, 2009 11:08 am

Deni* написа:
Шани обичаме те много ! Heart

1.Каква ти е най-голямата мечта?Какво искаш да постигнеш в живота ?
2.Имаш ли някакво талисманче което ти помага да премахнеш вълнението преди да излезеш на сцена ?
3.Мислише ли ,че чрез Айдъла можеш да спечелиш толкова вернои фенове (който не всеки учасник можа да запази) или си казваше ,че всичко е временно ?

Шани завинаги в нашите сърца !!! Heart

1. Искам да издам албум и хората да харесват песните ми Smile
2. Ами в момента не ... имала съм подаръци от мои близки Smile. Наскоро една жена ми подари четирилистна детелинка, която си залепих в стаята.
3. Не съм мислила, че всичко ще е толкова мащабно и че хората дълго време след това ще ме разпознават. Беше хубаво изживяване !
Върнете се в началото Go down
ShanelMusic




Posts : 18
Join date : 23.05.2009

Вашите въпросчета към Шани - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашите въпросчета към Шани   Вашите въпросчета към Шани - Page 2 Icon_minitimeСря Юли 29, 2009 11:22 am

idoL_Shani написа:
Здравей, Шани, искам да те питам следното:
1. Какво не ти достигна според теб, за да спечелиш Music Idol?
2. Как реши да се явиш на кастинга и вярваше ли, че ще успееш да стигнеш толкова далеч, макар и да не докопа финала? 467
3. Промени ли те извесността?
4. Получаваш ли много покани за участия и случвало ли ти се е да отказваш?
5. Кое е най-гадното нещо, което медиите са писали за теб и въобще как реагираш на всички глупости на журналистите???

Засега това. 266 219

1. Незнам какво не ми е достигнало, но винаги съм казвала, че си заминах не защото не съм била добра, а защото имаше по-добри от мен.
2. Ами ... почти на сила отидох Laught . Не съм вярвала, че ще продължа толкова напред, точно преди да вляза чух, че някой от журито каза : " А една 16 годишна". Пях каквото пях и ми дадоха листчето, и аз ги попитах: "Дочух, че казахте че съм на 16." Фънки каза : "А на колко си ? " Аз отговорих : " На 15 проблем ли е ?" И той ми каза: " Да - проблем е ... ( В този момент всичко ми се обърна , викам си ей сега ми взеха листчето ) не може да си на 15 и да пееш толкова хубаво ! "
3. Със сигурност ме е променила , надявам се не към лошо.
4. Да имам много покани, особенно миналото лято - имах постоянно участия. Случвало ми се е да отказвам, когато не мога да отида на даденото място,когато имам други ангажименти и дори когато съм на училище.
5. Оооооо ако трябваше да се впрягамна всяка глупост , която пишат ... аз трябваше да съм изкукала тотално Laught . Бяха писали , че имам нещо общо с Доган и заради него ще стигна до финала ... че съм пяла без бельо, че съм спала с 20-30 момчета и всякакви тавика .


Последната промяна е направена от ShanelMusic на Сря Юли 29, 2009 11:45 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
ShanelMusic




Posts : 18
Join date : 23.05.2009

Вашите въпросчета към Шани - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашите въпросчета към Шани   Вашите въпросчета към Шани - Page 2 Icon_minitimeСря Юли 29, 2009 11:24 am

razor1357 написа:
Здр, Шани Smile
Има ли развитие по темата за твое албумче? Също и песента с Дони кога ще можем да я чуем Smile

Може да погледнеш въпросите и отговорите няколко мнения по-нагоре Razz
Върнете се в началото Go down
ShanelMusic




Posts : 18
Join date : 23.05.2009

Вашите въпросчета към Шани - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашите въпросчета към Шани   Вашите въпросчета към Шани - Page 2 Icon_minitimeСря Юли 29, 2009 11:29 am

pako_potter написа:
Здравей, Шани! 478
Поздравления за добре свършената работа! Песните ти и клиповете към тях са страхотни! Очаквам с нетърпение да чуя и дуетът ти с Дони, подозирам, че е нещо доста обещаващо! Smile

А ето ги и моите въпроси, няма да са цяла страница, за да не ти губя времето Smile :
1. Шанел- звездата и Шанел- личността едно и също нещо ли е?
2. Не е тук мястото за този въпрос, но можеш ли да ми простиш глупостта, която направих на 8-ми април, за която страшно много съжалявам? TMI

Поздрави!

P.S.
Пожелавам ти още мнооооого-много успехи! Smile Hug

1. За хубаво или за лошо има разлики, което смятам че е напълно нормално. Както казах вече съм много срамежлива и притеснителна, а Шанел не трябва да е такава, не трябва да си личи. Тя трябва да е с гордо вдигната глава. Самата аз съм обикновенна ученичка, която ходи на училище и излиза с приятелите си. През останалото време ходя по участия, снимам се и раздавам автографи. Във филма Хана Монтана виждам себе си .
2. Отдавна съм ти простила. Smile
Върнете се в началото Go down
ShanelMusic




Posts : 18
Join date : 23.05.2009

Вашите въпросчета към Шани - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашите въпросчета към Шани   Вашите въпросчета към Шани - Page 2 Icon_minitimeСря Юли 29, 2009 11:35 am

venchitu написа:
1.Защо не пееш песните ти на участия?2.След участието ти някой упреква ли те за него?3.Кой ти беше фаворит от МИ3?4.Този или предния МИ беше по-добър?

1. Защото още не са популярни . Ето сега на 19 август ще пея " Стъпка по стъпка " даже вчера видях, че вече са пуснали плакатите.
2. Ако някой ме упреква - това съм самата аз. Винаги си намирам недостатъци Smile и знам, че е можело по-добре, стремя се към най-доброто.
3. Маги и Боjан
4. Не мога да ти кажа , както и в този така и в предния имаше попадения на добри изпълнители, но имаше и много изцепки Smile
Върнете се в началото Go down
ShanelMusic




Posts : 18
Join date : 23.05.2009

Вашите въпросчета към Шани - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашите въпросчета към Шани   Вашите въпросчета към Шани - Page 2 Icon_minitimeСря Юли 29, 2009 11:43 am

Ето и отговорите на няколко въпроса, които бяха зададени по време на онлайн чата.

Щилян: По какъв тип момчета си падаш?
- Ами ... много зависи, нямам точно някакъв идеал за момче. При всеки човек е различно, при единия се открояват едни качества , при друг - други .Но попринцип много харесвам синеоки със светли коси.

Венета : Шани по коя телевизия излъчват клиповете ти?
- За сега по TV+, съвсем скоро трябва да пуснат и Pop core за сега могат да я гледат, тези които са на HD quality.След това ще я пуснат и в мрежата на Булсатком.

Венета: Шани като Токича ти е продуцент, мислиш ли за дует с някой от Пайнер ?
- Така ... отностно Токича, той вече няма нищо общо с Пайнер, не работи с Пайнер. Идеята му е съвсем друга и тя не е свързана изобщо с Поп Фолк музиката . Smile
Върнете се в началото Go down
gogo_287




Posts : 4
Join date : 05.08.2009

Вашите въпросчета към Шани - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашите въпросчета към Шани   Вашите въпросчета към Шани - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 09, 2009 12:52 am

Кога ще издаваш първия си албум?

Дени
Върнете се в началото Go down
gogo_287




Posts : 4
Join date : 05.08.2009

Вашите въпросчета към Шани - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашите въпросчета към Шани   Вашите въпросчета към Шани - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 14, 2009 2:11 am

Кога ще излезе първия ти албум на пазара? И ако направиш песни в стил Аржентина,ще е много по-добре . Smile

Дени
Върнете се в началото Go down
LoVeLyYy
Администратор
LoVeLyYy


Posts : 93
Join date : 25.04.2009
Age : 29

Вашите въпросчета към Шани - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашите въпросчета към Шани   Вашите въпросчета към Шани - Page 2 Icon_minitimeВто Сеп 29, 2009 1:26 am

gogo_287 .. КИРИЛИЦА !!! Вашите въпросчета към Шани - Page 2 956538
Върнете се в началото Go down
https://idolshani.bulgarianforum.net
Sponsored content





Вашите въпросчета към Шани - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашите въпросчета към Шани   Вашите въпросчета към Шани - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Вашите въпросчета към Шани
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Шани в TV+
» Коя е Шани ?
» Песента за Шани !
» Песни за Шани
» Шани във Vip Dance :]

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Шанел Еркин - Официален форум :: Архив :: Архив-
Идете на: