Шанел Еркин - Официален форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Шанел Еркин - Официален форум
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Вашата история за... Как се запознах с Шанел?

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Ronaldinho
Администратор
Ronaldinho


Posts : 69
Join date : 25.04.2009
Age : 32
Location : Sofia

Вашата история за... Как се запознах с Шанел? Empty
ПисанеЗаглавие: Вашата история за... Как се запознах с Шанел?   Вашата история за... Как се запознах с Шанел? Icon_minitimeНед Май 03, 2009 9:44 am

Няма формула, специална реплика, място или някакъв специален начин, за да се запознаеш с Шани. Запознаваш се точно така, както когато се запознаваш с някой друг. Тези, които си мислят, че не може просто ей така, да отидеш и да си подадеш ръката - грешат. Не може да се отрече, че тръпката е много по-различна от обикновеното запознанство, но всеки, който се е "престрашил", знае какво е усещането, а за другите, които все още се чудят - НЕ си губете времето, ами при първия удобен момент - опитайте и ще видите, че няма да останете разочаровани! Не яде хора, не бие деца.

Сега ще ви разкажа, как аз се запознах с нея. Слушал съм много истории, как съм я познавал от преди, колко съм бил връзкар и т.н., но истината е съвсем друга!

Всичко започна, когато я видях за първи път на малките концерти, да пее Je t'aime. Веднага ме грабна с изпълнението си и бързо се превърна в моя фаворит. Дойде и вторият голям концерт, където тя изпя Bleeding Love и тогава, вече, не знам какво ми е станало, но след края на предаването седнах на компютъра и се регистрирах във форума на Мюзик Айдъл. Да видя Шани на живо, бързо се превърна в една мечта. Започнах да пиша, успях да се присъедня бързо към новосформиралата се групичка неини фенове. Запознах се с много и различни хора, които продължавам да уважавам и да съм им благодарен за това, което направиха за мен. И така, запознах се първо с едно момиче от неиния клас, а малко по-късно с бившото гадже на Шани. Той беше човекът, които ми разказа много неща за Мюзик Айдъл и как мога да видя Шани. След това се запознах с една жена, която каза, че ще идва на първия голям концерт с родителите на Шани и съпруга й. Питах я, дали се влиза с покана или се купуват билети, но тя все още не знаеше. Помолих я да се видим пред залата преди началото на концерта и тя се съгласи. И така, времето се мина, дойде време за първия голям концерт. Реших, че ако не успея да влезна нищо не губя, а ако влезна... То е ясно! Взех си и компания, за да не съм сам. И застанах пред залата, и гледам, че хората държат някакви листчета, на които, за жалост, не пишеше "билет", а "покана" и бързо разбрах, че няма да мога да влезна, така както си мислех. Не след дълго пристигнаха и хората, които чаках. Отидох при жената и й се представих, тя веднага ме представи пред родителите на Шани и те за мое учудване, вече, знаеха за мен. След което питах дали входа все пак не е с билети, нищо че вече знаех отговора. Те бяха 4тири човека, а поканите бяха общо 5. И не можем да влезнем 2ма човека с една единична покана (казвам единична, защото имаше и двойни) Те влезнаха като ми казаха, че ще питат вътре и ще направят всичко възможно, да влезна аз с моя приятел. Но... след това не последва нищо. Тъкмно се бях отчаял, когато разбрах, че в залата има свободни места и охраната ще допусне още хора, за да се запълнят. И тъй като не бяхме много чакащите да влезнем без покани - пуснаха ни всичките! Влезнахме, намерихме си места и концерта започна, след което свърши (логично, нали?). Веднага след като свърши, отидох при феновете й и видах, как Шани се качва по стълбите към нас. Дойде и майка й и каза "Ето това е Ronaldinho", след което тя попита "Това ли е?", явно че и тя е чула за мен. Останах приятно изненадан. И тогава се здрависахме, и никога няма да забравя големите й черни очи, в които като се загледаш, все едно времето спира. Чувство, което не може да се опише. И точно в този момент, трябваше да си извадя тефтерчето с мечтите и да сложа тикче на тази мечта. Запознах я с моя приятел и тя отиде, да се преоблече. Изчакахме я пред залата, тя дойде, поговорихме си за концерта, снимахме се пред големия и плакат, и после всички се насочихме към изхода на залата. Шани ни покани най-любезно на елиминациите, да я подкрепяме. С удоволствие приехме и си пожелахме лека вечер... Трамвая и в нас...

Това си е моята историйка, както виждате 50% от случилото се е късмет. Само, че какъв късмет ще му трябва на някой, който я види на улицата, да отиде и да се запознае!?

ГОТОВ СЪМ ДА ПОМОГНА НА ВСЕКИ НЕИН ФЕН, КОЙТО ИСКА ДА СЕ ЗАПОЗНАЕ С НЕЯ С КАКВОТО МОГА!

Сега нека някой друг да разкаже неговата си история.

Skype: RonaldinhoBG


Вашата история за... Как се запознах с Шанел? Shani
Върнете се в началото Go down
http://www.apple.com/iphone
``Sisityy``
Администратор
``Sisityy``


Posts : 327
Join date : 25.04.2009
Age : 31
Location : Kaiserslautern,Germany

Вашата история за... Как се запознах с Шанел? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашата история за... Как се запознах с Шанел?   Вашата история за... Как се запознах с Шанел? Icon_minitimeНед Май 03, 2009 12:26 pm

Моята ви е позната може би от списанието идолшани , но ще ви я дам отново Smile Всичко стана на концерта на Булсатком Smile Приятно четене ( не гледайте грешките ми !!! Laught )

Нали аз имах намерение да си обикалям по центъра и да чакам да я видя от някаде ... по някаква случайност , но една приятелка ми вика айде да ходим в хотел "Верея" ( това е хотела където отсядат всички известни личности когато имат концерти или нещо подобно) . Аз не бях много съгласна защото съм срамежлив човек .... но както и да е отидохме на задния вход където е паркинга там имаше още едно малко момченце което чака .Питахме го дали някой от 3-мата е дошъл , а то каза че незнае ... след това ние си тръгнахме . След около 5 мин пак отивамеее , но лапето беше влезнало в хотела ... там долу има масички и чакаше ... и ние с мойта приятелка решихме да влезнем . И така и стана влезнахме и зачакахме ... след малко една друга моя приятелка ,която минавала покрай хотела ме видяла и дойде вика кво правите тука ( а тя е голяма фенка на Шани ) и точно в този момент виждам една жена и викам "Хора мисля , че това е майката на Шани ама не съм сигурна " и едната ми фр. вика ооо ся ще питам и изведнъж отваря се асансьора ... и кой да излезне от там Шаниии .... и аз само седя гледам и не вярвам на ушите си .... И нали отидохме при нея говорихме си ( вече и аз не помня какво ... само си спомням как мойта фр вика " Исках много ти да спечелиш " и Шани " Не се ли кефите на Тома " и Тая фр " Аааа тоз гнусен метъл " ROFL.После поисках автограф разбира се .. тя там питаме как се казвам аз казах Симона , а тя написа Мони ( мразя да ми викат така , но в случея го заобичах) . И аз нали загубих ума и дума и преди тва си бях взела едно списание и едната фр почна да нахалства и вика " яяя се подпиши и тука на корицата " .... и Шани се подписа даже и вътре на всяка една снимка. После снимахме се ( аз излезнах ужасно разбира се , за това искам пак да се видя с нея Angel ) и я попитах дали може да и направя една снимка сама ( онази ,която е с гащеризона ) . След това тя си говори с някви от булсатком-а и тръгнаха на някаде ... ние решихме да чакаме пак щтото още едни фр бяха дошли ама закъсняха ]Smile и нали чакахме ама майката на Шани дойде и и взе дрехите и тръгна на някъде ( към Булсат-а , обаче аз незнаех къде е точно ) и така де тръгнахме да следим майка и Speechless И седнахме да чакаме пред булсат-а ... от там първо излезна Гергана ( снимахме се автографи ) ама ние не мръднахме ! И по едно време излиза Шанииииии и айде пак на ново снимки и автографи с тези който нямаха ( и най-голямата й фенка сред приятелките ми си беше загубила тела и тръгна да го търси ... и не успря да си направи снимка ) и така сичко мина и отидохме на концерта бях най-отпреде и Шани през голяма част от времето беше клекнала до нас , нещо имаше проблеми с техниката .... но това не ни попречи да си направим якото . Най-отпреде бяхме само фенове на Шани и аз ги организирах да викат Шани Шани Шани и ние почнахме да викаме 10 човека и след малко почнаха да се присъединяват и други ... и така Шани свърши да пеее и аз се изнесох отзаде малко ... и след концерта тая фр дето си беше загубила тела дойде и вика айде пак във "Верея" искам пик с Шани квото и да става и кво прай хукваме да бягаме пак към хотела ( а и Дичо нямаше време за снимки и каза , че след концерта и той също между другото бяга до хотела и там снимахме се с Дичо ) и зачакахме Шани и по едно време идва една кола и от нея слиза Шани и ние някви мазни усмивки и здр Шани извинявай ,че за пореден път ще те тормозим днес ама може ли още една снимка и тя разбира се и снимах там... Шани беше мигнала и вика "ох аз май мигнах" и аз " да " и тя "дай да видя" видя и каза да снимам пак и аз снимах ... и този път не беше мигнала ... пожелахме и приятна вечер и си тръгнахме . Този ден беше един от най-яките дни в живота ми Happy
и надявам се пак да се видим с нея , защото тя е прекрасен човек . Еми това беше от мене Сиси
Върнете се в началото Go down
``Sisityy``
Администратор
``Sisityy``


Posts : 327
Join date : 25.04.2009
Age : 31
Location : Kaiserslautern,Germany

Вашата история за... Как се запознах с Шанел? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашата история за... Как се запознах с Шанел?   Вашата история за... Как се запознах с Шанел? Icon_minitimeЧет Окт 22, 2009 1:24 pm

Някой друг няма ли да разкаже за срещата си с Шани > ?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Вашата история за... Как се запознах с Шанел? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашата история за... Как се запознах с Шанел?   Вашата история за... Как се запознах с Шанел? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Вашата история за... Как се запознах с Шанел?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Ч.Р.Д Шанел
» Шанел в Следобед с Tv7
» Павел и Шанел - Ти си....
» Шанел-номинирана!
» Шанел - Когато си с мен НОВО !!!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Шанел Еркин - Официален форум :: За Потребителите :: Потребителска зона-
Идете на: