Шанел Еркин - Официален форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Шанел Еркин - Официален форум
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Утре в "Хай Клуб" !

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Deni*

Deni*


Posts : 122
Join date : 26.04.2009
Age : 30

Утре в "Хай Клуб" ! Empty
ПисанеЗаглавие: Утре в "Хай Клуб" !   Утре в "Хай Клуб" ! Icon_minitimeСря Май 20, 2009 1:58 pm

Утре в "Хай Клуб" ще намерите голяма статия за Шаничка. Какво да очакваме от нея и много интересни неща за дуета и песните и .
Върнете се в началото Go down
``Sisityy``
Администратор
``Sisityy``


Posts : 327
Join date : 25.04.2009
Age : 31
Location : Kaiserslautern,Germany

Утре в "Хай Клуб" ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Утре в "Хай Клуб" !   Утре в "Хай Клуб" ! Icon_minitimeСря Май 20, 2009 2:17 pm

Яко после нали ще напишите какво пише в статията и ще качите снимчиции Wasntme
Върнете се в началото Go down
Deni*

Deni*


Posts : 122
Join date : 26.04.2009
Age : 30

Утре в "Хай Клуб" ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Утре в "Хай Клуб" !   Утре в "Хай Клуб" ! Icon_minitimeЧет Май 21, 2009 9:29 am

Ето я и статията :

Най-малката учасничка в втория сезон на Айдъла Шанел Еркин ще мястото на Нети до Дони.Не в живота обаче,а в една обща песен...Музикалния продуцент на шоуто и бившата айдълка съвсем наскоро записаха първото си дуетно парче.То се казва "Обади ми се" и е по текст и музика на Дони ,а клипът му се снима тази седмица .Ето поредното доказателство,че не всички айдъли,които не са станали първи,остават незапомнени и неосъществени...и това може само да ни радва .

"С Дони сме в добри отношения и още преди сме си говорили да направим нещо-разказва талантката.Той самия дори ми беше казвал,че е готов да ми помогне,ако имам нужда.Така ми дойде идеята да направим песен заедно,обадих му се и му предложих да изпеем дуета .Реакцията му,чесно казано,ме учуди,защото дори не поиска време да си помисли,а веднага се съгласи.Даже само след няколко дена ми писа,че песента е почти готова.Първоначално се притесних дали ще си паснем като гласуве и дали ще се получи,но мисля,че стана добре .Клипа снимаме тази седмица и се надяваме всичко да стане хубаво."

Година след напускането на музикалното шоу Шанел вече има чисто нов договор с музикалната компания Pop Core Media,с която също е издала своя песен.Тя се казва "Стъпка по стъпка"и видеото към нея вече е факт .Първият авторски проект на Шанел "Само Твойте очи " пък излезе през декември миналата година.В момента талантката живее в родната Варна.Десети клас е във Френската гимназия,където наскоро е държала изпит ,чрез който може да замине да учи в Франция."Минах първия етап,ако мина и втория,може да замина.Но ще видим..."
Върнете се в началото Go down
``Sisityy``
Администратор
``Sisityy``


Posts : 327
Join date : 25.04.2009
Age : 31
Location : Kaiserslautern,Germany

Утре в "Хай Клуб" ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Утре в "Хай Клуб" !   Утре в "Хай Клуб" ! Icon_minitimeЧет Май 21, 2009 11:08 am

Ако замине за Франция ще й ходя на гости Laught:D:D:D
Върнете се в началото Go down
Deni*

Deni*


Posts : 122
Join date : 26.04.2009
Age : 30

Утре в "Хай Клуб" ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Утре в "Хай Клуб" !   Утре в "Хай Клуб" ! Icon_minitimeЧет Юни 11, 2009 11:07 am

Еми сега чакаме да излезе клипа към песента Стъпка по стъпка .
Върнете се в началото Go down
Vicky`
Модератор



Posts : 122
Join date : 30.04.2009

Утре в "Хай Клуб" ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Утре в "Хай Клуб" !   Утре в "Хай Клуб" ! Icon_minitimeПон Юни 15, 2009 12:40 pm

Ааа, нямам търпение вечеее!
Кога ще стане?
Върнете се в началото Go down
``Sisityy``
Администратор
``Sisityy``


Posts : 327
Join date : 25.04.2009
Age : 31
Location : Kaiserslautern,Germany

Утре в "Хай Клуб" ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Утре в "Хай Клуб" !   Утре в "Хай Клуб" ! Icon_minitimeСря Юни 17, 2009 10:37 am

Вики ,ако знаехме щяхме да кажем.Самата Шани също незнае нищо , всички се надяваме да е в най-скоро време !
Върнете се в началото Go down
Vicky`
Модератор



Posts : 122
Join date : 30.04.2009

Утре в "Хай Клуб" ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Утре в "Хай Клуб" !   Утре в "Хай Клуб" ! Icon_minitimeВто Юни 30, 2009 10:26 am

Аз се радвам, че вече има клиииииип! Sun
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Утре в "Хай Клуб" ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Утре в "Хай Клуб" !   Утре в "Хай Клуб" ! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Утре в "Хай Клуб" !
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» "POP CORE TOP 10"
» Първата корица на Шанел - "Всичко за жената"
» Скоро кавър на песента "Уморени крила".
» Турнето "Булсатком" (разписание и коментари)
» Компилация "Хитовете на popcore tv"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Шанел Еркин - Официален форум :: Фен клуб : Шанел Еркин :: Новини-
Идете на: