Шанел Еркин - Официален форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Шанел Еркин - Официален форум
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Вашите въпросчета към Шани

Go down 
+13
razor1357
idoL_Shani
Deni*
Love_Deni
NaTi_
eddy
Djidji
Cha0tic
Sneji_
LoVeLyYy
Shanifen4e
ShanelStar
``Sisityy``
17 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
``Sisityy``
Администратор
``Sisityy``


Posts : 327
Join date : 25.04.2009
Age : 31
Location : Kaiserslautern,Germany

Вашите въпросчета към Шани Empty
ПисанеЗаглавие: Вашите въпросчета към Шани   Вашите въпросчета към Шани Icon_minitimeСъб Юли 25, 2009 2:45 pm

Искате да питате нещо Шани, но до сега сте нямали тази възможност? Е това вече не е така на 29.07 ( Сряда ) нашия идол ще гостува във форума и ще отговаря на въпросите ви ! Часът ще се определи на 28.07 ( Вторник ) или най-късно Сряда сутринта , само за ваша ориентация най-вероятно ще е между 14 .00и 15 .00 . Пожелавам Ви приятно мислене на въпроси и писане в нашият форум ! До скоро от мен.
Върнете се в началото Go down
ShanelStar

ShanelStar


Posts : 14
Join date : 03.05.2009

Вашите въпросчета към Шани Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашите въпросчета към Шани   Вашите въпросчета към Шани Icon_minitimeСъб Юли 25, 2009 5:39 pm

Само това чаках !!! Шани много те обичам,най-добрата си !!!

1.Искам да те питам кога да oчакваме дуета с Дони ,защото всички искат много да го видят ?
2.Много искаме дует с Ели ,а знам ,че сте супер добри приятелки и да те питам имате ли някакви планове ?

Най-добрата !!! 117
Върнете се в началото Go down
Shanifen4e

Shanifen4e


Posts : 12
Join date : 02.05.2009

Вашите въпросчета към Шани Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашите въпросчета към Шани   Вашите въпросчета към Шани Icon_minitimeСъб Юли 25, 2009 5:42 pm

Миличката ни тя ! Много те обичам и винаги ще бъда с теб !

1.Шани, с кой от айдълите си поддържате връзка и се виждате ?
2.Защо напусна Вирджиния ?
3.Мислиш ли ,че имаш верни фенове и чувстваш ли подкрепата им ?
4.Би ли се срещнала с твои фенчета ?

Мерси много !Обичам те страшно много !

Модератор: NaTi_
Върнете се в началото Go down
LoVeLyYy
Администратор
LoVeLyYy


Posts : 93
Join date : 25.04.2009
Age : 29

Вашите въпросчета към Шани Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашите въпросчета към Шани   Вашите въпросчета към Шани Icon_minitimeНед Юли 26, 2009 1:13 am

Хах тя се срещна вече.. Яко беше Sun .. Такам аз какво да питам..
1. Шаничка побъркахме ли те много на 23ти .. Sad
2. След като излезе дуета с Дони имаш ли някакви планове за песни и клипове след нея ?
219
Върнете се в началото Go down
https://idolshani.bulgarianforum.net
Sneji_
Администратор
Sneji_


Posts : 95
Join date : 25.04.2009
Age : 30
Location : Varna,moreto...

Вашите въпросчета към Шани Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашите въпросчета към Шани   Вашите въпросчета към Шани Icon_minitimeНед Юли 26, 2009 2:49 am

Шан, как се роди идеята за дует с Дони? Ти сама каза, че песента е много особена и е точно в стила на Дони,но мислиш ли, че това ще е песента, с която ще пробиеш наистина, не само на българската сцена?
Кое най-много ти липсва от периода март-май 2008 ?
Какво мислиш за журито на Мюзик Айдъл 3 ? По-добро ли е от това на втория сезон ?

Е, това е от мен. Целувки. A bient
ôt. Laught
Върнете се в началото Go down
Cha0tic




Posts : 1
Join date : 26.07.2009

Вашите въпросчета към Шани Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашите въпросчета към Шани   Вашите въпросчета към Шани Icon_minitimeНед Юли 26, 2009 8:43 am

Здравей Шанел, ето и моите въпросчета към теб:

1.Кое е нещото, което те дразни в хората?
2.Опиши се с 5 думи.
3.Вярваш ли в любовта от пръв поглед?
4.Прощаваш ли ? А какво не би простила ?
5.Какво поставяш на първо място в живота си ?
6.Кой е изразът , който използваш най-често?
7.Къде ти е слабото място ?
8.От какво те е страх?
9.Какво е първото нещо , за което се сещаш когато чуеш думите : любов,бъдеще,интернет,вода,училище,секс,родители,приятелство,телефон и изненада ?
10.Вярваш ли в себе си?
11.Интересува ли те мнението на другите за теб?
12.Има ли хора без недостатъци според теб?А какъв е твоят недостатък?
13.Често ли казваш "Обичам те"?
14.Избягваш ли проблемите или се изправяш срещу тях ?
15.Съжаляваш ли за нещо което си направила?

Това е от мен благодаря предварително Smile

Модератор: NaTi_
Върнете се в началото Go down
Djidji

Djidji


Posts : 179
Join date : 25.04.2009

Вашите въпросчета към Шани Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашите въпросчета към Шани   Вашите въпросчета към Шани Icon_minitimeВто Юли 28, 2009 3:38 am

Здравей, Шани Smile !

1. Какво те мотивира да даваш всичко от себе си ?
2. Имаш ли някакъв " ритуал " преди да излезнеш на сцена ?
3. Мислиш ли, че някой от журито имаше специално отношение към даден участник ?
4. Какво би направила заради музиката ?
5. А заради феновете си ?


219 99 266 Smile
Върнете се в началото Go down
``Sisityy``
Администратор
``Sisityy``


Posts : 327
Join date : 25.04.2009
Age : 31
Location : Kaiserslautern,Germany

Вашите въпросчета към Шани Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашите въпросчета към Шани   Вашите въпросчета към Шани Icon_minitimeВто Юли 28, 2009 6:57 am

Така , Шани ще гостува утре в 14.00 . Имате още малко , за да зададете своите въпросчета Razz .
Върнете се в началото Go down
``Sisityy``
Администратор
``Sisityy``


Posts : 327
Join date : 25.04.2009
Age : 31
Location : Kaiserslautern,Germany

Вашите въпросчета към Шани Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашите въпросчета към Шани   Вашите въпросчета към Шани Icon_minitimeВто Юли 28, 2009 9:53 am

1. Как ти се стори кратката ни форумна среща ?
2. Би ли излезнала пак с нас другото лято ( надявам се тогава да сме повече ) ?
3. Дразнят ли те хора , които се представят за теб ?
Незнам какво да питам ... айде от мене за сега това , ако се сетя нещо друго ще пиша пак .

Обичкам те Шани Sun 219 117


Последната промяна е направена от ``Sisityy`` на Сря Юли 29, 2009 2:32 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
``Sisityy``
Администратор
``Sisityy``


Posts : 327
Join date : 25.04.2009
Age : 31
Location : Kaiserslautern,Germany

Вашите въпросчета към Шани Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашите въпросчета към Шани   Вашите въпросчета към Шани Icon_minitimeВто Юли 28, 2009 12:19 pm

Харесва ли ти новия дизайн Smile
Върнете се в началото Go down
eddy




Posts : 1
Join date : 28.07.2009

Вашите въпросчета към Шани Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашите въпросчета към Шани   Вашите въпросчета към Шани Icon_minitimeВто Юли 28, 2009 1:21 pm

Шани смяташ ли да продължиш музикалната си кариера и след като завършиш ?
Ако можеш да идеш на световно турне , кои градове и страни би избрала ?
Имаш ли любими изпълнители , групи ?
Как се отнасят твоите връсници с теб заради факта че си звезда ? Има ли завист или такива които се "подмазват" ? 579
Случвали ти се често да те спират по улиците и да врещят "Малееееее тва е Шанеееел ! " ? Laught 117
Ти ли пишеш текстовете на песните си ? Ако не , би ли искала ?

Ами тва е от мене..ако се сетя още ке пиша Laught
Върнете се в началото Go down
NaTi_
Модератор
NaTi_


Posts : 146
Join date : 25.04.2009
Age : 30
Location : Pernik

Вашите въпросчета към Шани Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашите въпросчета към Шани   Вашите въпросчета към Шани Icon_minitimeВто Юли 28, 2009 2:20 pm

Здрасти, Шани Razz
Как си в този прекрааасен ден? Laught
Кой измисли текста на песента ти с Дони? И ще бъде ли тя в типичния негов стил [ нещо по-различно ] ?
Ммм... Много нахална ли ще бъда, ако те помоля да чуеш някой мой ужасен запис? И много ли ще се смееш? Laught Laught Laught
Това е за сега Smile Целувки и мечета Kiss Hug Обичкам те, Шани! 219
Върнете се в началото Go down
``Sisityy``
Администратор
``Sisityy``


Posts : 327
Join date : 25.04.2009
Age : 31
Location : Kaiserslautern,Germany

Вашите въпросчета към Шани Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашите въпросчета към Шани   Вашите въпросчета към Шани Icon_minitimeВто Юли 28, 2009 5:10 pm

NaTi_ написа:
Здрасти, Шани Razz
Как си в този прекрааасен ден? Laught
Кой измисли текста на песента ти с Дони? И ще бъде ли тя в типичния негов стил [ нещо по-различно ] ?
Ммм... Много нахална ли ще бъда, ако те помоля да чуеш някой мой ужасен запис? И много ли ще се смееш? Laught Laught Laught
Това е за сега Smile Целувки и мечета Kiss Hug Обичкам те, Шани! 219

Тя иска да каже : " Пея много хубаво , но би ли си казала и ти мнението " ( Кавичките значат цитиране )
Върнете се в началото Go down
Love_Deni

Love_Deni


Posts : 11
Join date : 05.05.2009

Вашите въпросчета към Шани Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашите въпросчета към Шани   Вашите въпросчета към Шани Icon_minitimeСря Юли 29, 2009 1:56 am

Шани обичам те ти си номер едно !

1.Къде могат феновете ти да початят с теб и да могат да имат връзка с теб ?
2.Мислиш ли за дует с друга извесна личност ?
3.3 неща без който неможеш ?

Обичам те ! Heart
Върнете се в началото Go down
Deni*

Deni*


Posts : 122
Join date : 26.04.2009
Age : 30

Вашите въпросчета към Шани Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашите въпросчета към Шани   Вашите въпросчета към Шани Icon_minitimeСря Юли 29, 2009 2:08 am

Шани обичаме те много ! Heart

1.Каква ти е най-голямата мечта?Какво искаш да постигнеш в живота ?
2.Имаш ли някакво талисманче което ти помага да премахнеш вълнението преди да излезеш на сцена ?
3.Мислише ли ,че чрез Айдъла можеш да спечелиш толкова вернои фенове (който не всеки учасник можа да запази) или си казваше ,че всичко е временно ?

Шани завинаги в нашите сърца !!! Heart
Върнете се в началото Go down
idoL_Shani




Posts : 1
Join date : 29.07.2009

Вашите въпросчета към Шани Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашите въпросчета към Шани   Вашите въпросчета към Шани Icon_minitimeСря Юли 29, 2009 3:25 am

Здравей, Шани, искам да те питам следното:
1. Какво не ти достигна според теб, за да спечелиш Music Idol?
2. Как реши да се явиш на кастинга и вярваше ли, че ще успееш да стигнеш толкова далеч, макар и да не докопа финала? 467
3. Промени ли те извесността?
4. Получаваш ли много покани за участия и случвало ли ти се е да отказваш?
5. Кое е най-гадното нещо, което медиите са писали за теб и въобще как реагираш на всички глупости на журналистите???

Засега това. 266 219
Върнете се в началото Go down
razor1357




Posts : 1
Join date : 02.05.2009

Вашите въпросчета към Шани Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашите въпросчета към Шани   Вашите въпросчета към Шани Icon_minitimeСря Юли 29, 2009 4:40 am

Здр, Шани Smile
Има ли развитие по темата за твое албумче? Също и песента с Дони кога ще можем да я чуем Smile
Върнете се в началото Go down
pako_potter




Posts : 1
Join date : 29.07.2009

Вашите въпросчета към Шани Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашите въпросчета към Шани   Вашите въпросчета към Шани Icon_minitimeСря Юли 29, 2009 4:50 am

Здравей, Шани! 478
Поздравления за добре свършената работа! Песните ти и клиповете към тях са страхотни! Очаквам с нетърпение да чуя и дуетът ти с Дони, подозирам, че е нещо доста обещаващо! Smile

А ето ги и моите въпроси, няма да са цяла страница, за да не ти губя времето Smile :
1. Шанел- звездата и Шанел- личността едно и също нещо ли е?
2. Не е тук мястото за този въпрос, но можеш ли да ми простиш глупостта, която направих на 8-ми април, за която страшно много съжалявам? TMI

Поздрави!

P.S.
Пожелавам ти още мнооооого-много успехи! Smile Hug
Върнете се в началото Go down
venchitu

venchitu


Posts : 3
Join date : 03.05.2009
Age : 29

Вашите въпросчета към Шани Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашите въпросчета към Шани   Вашите въпросчета към Шани Icon_minitimeСря Юли 29, 2009 6:10 am

1.Защо не пееш песните ти на участия?2.След участието ти някой упреква ли те за него?3.Кой ти беше фаворит от МИ3?4.Този или предния МИ беше по-добър?
Върнете се в началото Go down
ShanelMusic




Posts : 18
Join date : 23.05.2009

Вашите въпросчета към Шани Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашите въпросчета към Шани   Вашите въпросчета към Шани Icon_minitimeСря Юли 29, 2009 6:51 am

ShanelStar написа:
Само това чаках !!! Шани много те обичам,най-добрата си !!!

1.Искам да те питам кога да oчакваме дуета с Дони ,защото всички искат много да го видят ?
2.Много искаме дует с Ели ,а знам ,че сте супер добри приятелки и да те питам имате ли някакви планове ?

Най-добрата !!! 117

1. Презентацията на песента е планирана за септември .
2. За сега няма планове за дует с Ели , но никога не е късно да се направи нещо . Smile
Върнете се в началото Go down
ShanelMusic




Posts : 18
Join date : 23.05.2009

Вашите въпросчета към Шани Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашите въпросчета към Шани   Вашите въпросчета към Шани Icon_minitimeСря Юли 29, 2009 7:05 am

Shanifen4e написа:
Миличката ни тя ! Много те обичам и винаги ще бъда с теб !

1.Шани с кой от айдълите си поддържате връзка и се виждате ?
2.Защо напусна Вирджиния ?
3.Мислиш ли ,че имаш верни фенове и чустваш ли подкрепата им ?
4.Би ли се срещнала с твои фенчета ?

Мерси много !Обичам те страшно много !

1. Най-вече с Ясен и Деничка от моя сезон ... наскоро си писах с Тома . От третия сезон съм си писала със Симонка и Русина, всички са много готини , а с Ели се чувам постоянно ... много сме близки.
2. Договора с Virginia Records продължи до септември миналата година. След това те предлагат да бъде преподписан, от тези, които те преценят.
3. Да, мисля че имам верни фенове ... и те са тук от форума . Факта , че 1 година вече той съществува и е поддържан, е достатъчно показателно.
4. Срещала съм се и съм се запознавала с тях много пъти .. Smile за мен е удоволствие !
Върнете се в началото Go down
ShanelMusic




Posts : 18
Join date : 23.05.2009

Вашите въпросчета към Шани Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашите въпросчета към Шани   Вашите въпросчета към Шани Icon_minitimeСря Юли 29, 2009 7:08 am

LoVeLyYy написа:
Хах тя се срещна вече.. Яко беше Sun .. Такам аз какво да питам..
1. Шаничка побъркахме ли те много на 23ти .. Sad
2. След като излезе дуета с Дони имаш ли някакви планове за песни и клипове след нея ?
219

1. Хахахаха нееееее ! Беше ми хубаво да съм с вас ... надявам се на вас също . Smile
2. Да разбира се ... понеже първите 2 песни са по динамични ... мисля, че е време да изпея някоя балада .
Върнете се в началото Go down
ShanelMusic




Posts : 18
Join date : 23.05.2009

Вашите въпросчета към Шани Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашите въпросчета към Шани   Вашите въпросчета към Шани Icon_minitimeСря Юли 29, 2009 7:34 am

Sneji_ написа:
Шан, как се роди идеята за дует с Дони? Ти сама каза, че песента е много особена и е точно в стила на Дони,но мислиш ли, че това ще е песента, с която ще пробиеш наистина, не само на българската сцена?
Кое най-много ти липсва от периода март-май 2008 ?
Какво мислиш за журито на Мюзик Айдъл 3 ? По-добро ли е от това на втория сезон ?

Е, това е от мен. Целувки. A bient
ôt. Laught

Ами идеята ... малко дълга история. Няма да крия, че съм много близка с Дони - наричам го Тате Дуци. Преди време ми беше казал, че винаги ще ми помогне било то с песни, текстове и т.н. ( всичко свързано с музиката ) .. и мислихме да се обърнем към него с молба да напише песен за мен. И моят баща изведнъж каза: "Защо не направите дует ? " и си казах ... защо пък не, ще му се обадя и ще го попитам, а той ако рецени винаги може да ми откаже в крайна сметка, ако реши че не е добра идеята, че няма да се получи добре, че няма да си паснат гласовете ни и т.н. Аз самата не бях сигурна в това и имах притеснения, но му се обадих и очаквах той да ми каже, че ще се чуем по-късно, че трябва да помисли или нещо от сорта, а той ми каза точно и ясно : "ДА" и аз бях пасс. Изобщо не очаквах да е толкова отзивчив и след 2-3 дена той ми писа в скайп, че мелодията е почти готова, след това написа текста и отидох в София да я запишем. След 2 седмици снимахме и клипа беше много забавно... снимахме до 3 сутринта.

Много неща ми липсват от периода май-март 2008 - самото преживяване, тръпката, цялата лудница, напрежението и стреса. Липсват ми дори и лошите неща, хората и обстановката, това нещо, което не може да се опише... то трябва да се изживе и винаги ще остане един много красив спомен .

Относно журито ... не мога да кажа - кое е по-добро, защото в крайна сметка щом е заело мястото на жури , значи е било заслужено по някакъв начин. Лично за мен нормално е да си харесвам журито на втория сезон , защото бях част от него и ги познавам и съм близка с тях. Всички са много много готини, страшно позитивни хора и лека му пръст на Вили ... беше наистина страхотен човек.Жалко че няма повече хора по света като него.
Върнете се в началото Go down
ShanelMusic




Posts : 18
Join date : 23.05.2009

Вашите въпросчета към Шани Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашите въпросчета към Шани   Вашите въпросчета към Шани Icon_minitimeСря Юли 29, 2009 8:01 am

Cha0tic написа:
Здравей Шанел, ето и моите въпросчета към теб.

1.Кое е нещото което те дразни в хората?
2.Опиши се с 5 думи.
3.Вярваш ли в любовта от пръв поглед?
4.Прощаваш ли ? А какво не би простила ?
5.Какво поставяш на първо място в живота си ?
6.Кой е изразът , който използваш най-често?
7.Къде ти е слабото място ?
8.От какво те е страх?
9.Какво е първото нещо , за което се сещаш когато чуеш думите : любов,бъдеще,интернет,вода,училище,секс,родители,приятелство,телефон и изненада ?
10.Вярваш ли в себе си?
11.Интересува ли те мнението на другите за теб?
12.Има ли хора без недостатъци според теб?А какъв е твоят недостатък?
13.Често ли казваш "Обичам те"?
14.Избягваш ли проблемите или се изправяш срещу тях ?
15.Съжеляваш ли за нещо което си направила?

Това е от мен благодаря предварително Smile

1. Двуличността и злобата
2. Хмм ... трудно ... наивна, срамежлива( не знам , дали си личи Razz ) , лъчезарна( надявам се ), инат и целонасочена.
3. Да ... не ми се е случвало, но вярвам, че съществува
4. Прощавам, да ... не бих простила измамата, лъжата от някой мой много близък от когото не съм очаквала.
5. Семейството и приятелите си ... ииии музиката разбира се Razz
6. Не мога да се сетя какво казвам най-често Smile
7. Наивна съм ... твърде лесно се доверявам, а това понякога ми изиграва лоша шега.
8. От дълбоко, от смъртта и от стоножки. Laught
9. Приятелят ми.
10. Може би не достатъчно силно, а трябва - това помага много.
11. Интересува ме мнението на най-близките ми хора, тези които са стойностни за мен ... знам, че те никога няма да ме излъжат а останалите ... винаги ще има такива, които да говорят лошо.
12. Мммм не ... няма перфектни хора, както казах вече - наивна съм ииии притеснителна Smile
13. Само когато го чувствам и имам нужда да го кажа.
14. Зависи от проблема, но в повечето случаи се изправям срещу него ... борбена съм , а и все пак съм козирог - винаги с рогата напред ! Smile
15. Не се сещам в момента, но сигурно има нещо, за което съжалявам... всеки човек съжалява за нещо в живота си , както казах няма перфектни хора . Smile
Върнете се в началото Go down
ShanelMusic




Posts : 18
Join date : 23.05.2009

Вашите въпросчета към Шани Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашите въпросчета към Шани   Вашите въпросчета към Шани Icon_minitimeСря Юли 29, 2009 10:47 am

Djidji написа:
Здравей, Шани Smile !

1. Какво те мотивира да даваш всичко от себе си ?
2. Имаш ли някакъв " ритуал " преди да излезнеш на сцена ?
3. Мислиш ли, че някой от журито имаше специално отношение към даден участник ?
4. Какво би направила заради музиката ?
5. А заради феновете си ?


219 99 266 Smile

1. Желанието за успех.
2. Имам кофти ритуал, започвам да си повтарям текста на песента и много често в паниката, си внушавам че съм го забравила и се шашкам Laught
3. Не ... не мисля. Симпатии към някой повече към друг по-малко - да ... , но не и по специално отношение.
4+5 заради музиката и заради феновете си бих дала всички от себе си - ще се раздам на 100 % за тях !
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Вашите въпросчета към Шани Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашите въпросчета към Шани   Вашите въпросчета към Шани Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Вашите въпросчета към Шани
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Коя е Шани ?
» Шани в TV+
» Песни за Шани
» Шани във Vip Dance :]
» Шани в класации!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Шанел Еркин - Официален форум :: Архив :: Архив-
Идете на: