Шанел Еркин - Официален форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Шанел Еркин - Официален форум
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Шанел и Дони са номинирани в 4 категории в наградите на Бг Радио.

Go down 
АвторСъобщение
Deni*

Deni*


Posts : 122
Join date : 26.04.2009
Age : 30

Шанел и Дони са номинирани в 4 категории в наградите на Бг Радио. Empty
ПисанеЗаглавие: Шанел и Дони са номинирани в 4 категории в наградите на Бг Радио.   Шанел и Дони са номинирани в 4 категории в наградите на Бг Радио. Icon_minitimeПет Мар 12, 2010 6:22 pm

Шанел и Дони са номинирани в 4 категорий в наградите на Бг Радио.Моля ви гласувайте за песента "Обади ми се" от тук :

http://gmn.bgradio.net/

Първи етап /от 03 март до 21 март/ - на този първоначален етап имаш възможност да прегледаш всички песни, които са прозвучали за първи път в ефира на БГ Радио през 2009 година! Ког...ато направиш своя избор можеш да гласуваш за любимите си песни и изпълнители за определяне на 5 финалисти във всяка категория!

Втори етап /от 23 март до 24 април/ - благодарение на гласуването на слушателите в интернет, вече ще сa ясни 5-те финалисти във всяка една от категориите. Във втория етап вече ще е истинската битка между най-заслужилите! И отново победителят ще зависи само и единствено от ТЕБ!
Върнете се в началото Go down
 
Шанел и Дони са номинирани в 4 категории в наградите на Бг Радио.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Излезе и дуета на Дони и Шанел -Обади ми се
» Шанел и Дони - Светът е за двама (в "Шоуто на Иван и Андрей")
» Шанел - Когато си с мен НОВО !!!
» Павел и Шанел - Ти си....
» Шанел-номинирана!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Шанел Еркин - Официален форум :: Фен клуб : Шанел Еркин :: Новини-
Идете на: